Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kujan

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

75 000 zł71,64 m² 1 256,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,64 m , położone w miejscowości Stare, gmina Wysoka. W 2024 roku zostały zmienione warunki zabudowy polegające na zmianie sposobu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Nowy Buczek

Nowy Buczek(Kujan + 10 km)

1 399 000 zł69 873 m² 20,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości. Zachęcam jednocześnie do składania ofert i zapytań. Cena do rozsądnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Debrzno(Kujan + 20 km)

135 000 zł32,60 m² 4 141,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na ul. Mokotowskiej. Nieruchomość z metrażem 32,60 m2 znajdująca się na II piętrze bloku. W skład nieruchomości wchodzą : - Salon - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wysoka Wielka

Wysoka Wielka(Kujan + 24 km)

1 845 000 zł589,07 m² 3 132,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:39 676 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Wysokiej Wielkiej, obejmująca 3,97 ha terenu wraz z zabudową o funkcji mieszkaniowej i usług turystyki, przygotowaną pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Złotów

Złotów(Kujan + 10 km)

3 800 000 zł578,58 m² 6 567,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż- złotów budynek warsztatowo-mieszkalny oraz budynek magazynowy W obiekcie funkcjonuje świetnie prosperujący zakład wymiany opon/ warsztat samochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Augustowo

Augustowo(Kujan + 19 km)

1 270 000 zł420 m² 3 023,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:23 800 m²

NA sprzedaż gospodarstwo rolne/siedlisko w miejscowości Augustowo, gmina Krajenka powiat złotowski. Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu jednorodzinnego z zabudowaniami gospodarczymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Domańskiego

Krajenka(Kujan + 16 km)

139 000 zł32,68 m² 4 253,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealna Inwestycja lub Pierwsze Mieszkanie! Kawalerka na Sprzedaż w Krajence (ul. Domańskiego). Szukasz idealnego miejsca na start , które nie obciąży Twojego budżetu? A może rozważasz.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł790 m² 4 556,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż obiekt komercyjny, który jest doskonałą inwestycją dla przedsiębiorców poszukujących przestrzeni na działalność produkcyjną. Nieruchomość składa się z hali produkcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Dąbrowa

Dąbrowa(Kujan + 23 km)

200 000 zł23 974 m² 8,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Dąbrowa, gmina Kamień Krajeński Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2,3974 ha, położoną w malowniczej spokojnej okolicy, w otulinie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem Więcbork

Więcbork(Kujan + 21 km)

780 000 zł100,80 m² 7 738,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonujący warsztat samochodowy w Więcborku - z potencjałem inwestycyjnym! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem warsztatowym, z możliwością zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kujan

Kujan,wielkopolskie

110 000 zł36 m² 3 072,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,80 m , położone na pierwszym, a zarazem ostatnim piętrze w kameralnym, starszym bloku w miejscowości Kujan tylko 6 km od Zakrzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kujan

Kujan,wielkopolskie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 120 m2, położony na działce o powierzchni 650 m2. Nieruchomość wybudowana w 1996 roku składa się z 5 pokoi, kuchni, jadalni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kujan

Kujan,wielkopolskie

270 000 zł650 m² 415,39 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij